Jwebutils - HTML 5, CSS 3 Jak I Również Json Korzystanie Java Web Design Od Czasu Wireweb

Jwebutils - HTML 5, CSS 3 Jak I Również Json Korzystanie Java Web Design Od Czasu Wireweb

Kilka miesięcy temu, kiedy byłem siedział działający nad planem natknąłem potrzebą dla HTML 5 obsłudze biblioteki Java. Coś, jakie możliwości może wesprzeć moje próby tworzenia biblioteki znaczników oraz generowania wiadomości odpowiedzi AJAX przy użyciu HTML 5 i JSON. Wiedziałem, że widziałem jakiś czy co najmniej pewien z tychże bibliotek dookoła przed, tak naprawdę myślę, że Apache Software Foundation posiada ten projekt, a to znaczy Dżakarta ECS.tworzenie stron www poznanASF służyć dużą liczbę genialnych planów do dziennego użytku, ale czułem, iż muszę trochę nieco w wyższym stopniu skomplikowane i Chciałem także wsparcie gwoli JSON i ostatecznie CSS 3 właściwości. To dokąd wpadłem jwebutils, biblioteki Java dla robienia HTML 5, CSS 3 i JSON znaczników. Dzierży kilka zasadniczych funkcji, które myślałem, iż wspomnieć w poniższym artykule.

HTML 5
Ma wszystkie HTML 5 tagi, wow, właściwie do tego stopnia, gdzie trzeba wciąż wpisać cena w atrybucie siebie, więc na przykład można zrobić cokolwiek takiego, żeby utworzyć znacznik div spośród atrybutem klasy ustawionym na HelloWorld.
Ostateczna Div div = new Div () styleClass ( "helloworld") korpus ( "Hello World")..;

Teraz dzwoni div. toString () spowoduje wydrukowanie piękny HTML 5 div tag.
Witaj świecie

JSON
Teraz to kolejna cecha rdzeń jwebutils, pozwala mnie używać Java do tworzenia tego, co będzie JSON znaczników. By utworzyć cel JSON wszystko, co powinieneś zrobić, to użyć klasy JSONObject.
Ostateczna JSONObject JSONObject = new JSONObject ( "");

W tym momencie pozwala dodać członka w dodatku obiektu.
jsonObject. member (New JsonKeyValuePair ( "someNumber", 6));

Spowoduje to dodanie jednostka Integer do obiektu spośród someNumber kategorii i ceny projektowanie stron www warszawa praca 6. W sytuacji drukowania owego obiektu z wykorzystaniem metody swoim toString () dostaniemy którąś prawidłowych znaczników JSON.
"SomeNumber": 6

To być może nie być najbardziej Wychodzenie przykładem, jednak o jakie możliwości chodzi iw ten samodzielnie sposób można czym polega pozycjonowanie stron w google dodać pewien ze typowych typów, takich jak String, float, dwu, Boolean, charakter jak i również innych. Struny i postacie są bez wątpienia przypadki rewelacyjne i są obsługiwane specjalnie dla ciebie, gdzie pewne znaki będą uciekł jak i również cały łańcuch zostanie objęty znakami cytatu.

Biblioteka ma tworzenie stron www html chomikuj również JsonMarshaller wierzcie bądź nie, to zajmie własny obiekt jak i również przekształcić go w JSONObject, jak wspaniałe jest to, że można po prostu po prostu rozwiązania Twój POJO jako JSON.

W celu wytworzenia naziemnego Marshall obiekt powinniśmy stworzyć naziemnego i określić metodą Marshalla ().
Ostateczna MyObject myObject = new MyObject ();
Ostateczna JsonMarshaller jsonMarshaller = new JsonMarshaller (MyObject. class);
Ostateczna JSONObject JSONObject = jsonMarshaller. marshall (myObject);

W tej chwili za pomocą strategie tworzone JsonObjects toString () dostanie mnie ładny obiekt JSON.

"String": "string",
"IntegerPrimitive": 6,
"LongPrimitive": 7,
"ShortPrimitive": 12,
"BytePrimitive": 127,
"BooleanPrimitive": true,
"FloatPrimitive": 14. 23,
"DoublePrimitive": +3, 141592653589793,
"CharacterPrimitive": "A"


Oczywiście zamysłem użyłem owego nazwano MyObject i zawierała te składniki z tych wartości, to po prostu trzeba wziąć moje słowa na ten rzecz.

Wniosek
Nieszczęśliwie nie dysponuję wokół do budowania na wstępie wydanie tej biblioteki, jednak mam nadzieję uczynić tak prędko. Inne funkcje obejmują także błyskotliwe wykrywanie kliencka i drobne CSS 3 poparcie.